Справа Кернеса поїхала з Харкова до Полтави

Обвинувальний акт у справі харківського міського голови Геннадія Кернеса, якого обвинувачують у побитті та викраденні активістів харківського Євромайдану, передадуть в Київський районний суд Полтави
Depo.Влада
6 квітня 2015 15:38
ФОТО: depo.ua

Про це в коментарі кореспондентові Харків.depo.ua сказав адвокат Кернеса Олександр Гунченко.

"Триває процедура передачі обвинувального акту в Київський районний суд Полтави", - сказав Гунченко. При цьому він зазначив, що засідання Київського райсуда Полтави у справі Кернеса ще не призначене.

Водночас адвокат наголосив, що, найімовірніше, передачу обвинувального акту до Полтави затягувати не будуть і засідання відбудеться незабаром.

Нагадаэмо, Кернеса і двох його охоронців підозрюють у викраденні й побитті учасників Євромайдану в березні минулого року.

26 березня ГПУ передала обвинувальний акт щодо Кернеса в суд.

31 березня у Дзержинському райсуді Харкова розпочалося перше засідання у справі мера Хракова, але через неявку потерпілих у засіданні було оголошено перерву до 7 квітня.

2 квітня Вищий спеціалізований суд України ухвалив рішення, щоб розгляд справи Кернеса відбуватиметься у Київському райсуді Полтави

Зазначимо, що захист Кернеса наполягає, щоб суд проходив у Дзержинському райсуді Харкова, адже на території саме цього району начебто було зафіксовано правопорушення. Однак ГПУ вимагає, щоб справа розглядалась в іншому регіоні.