Спостерігачі повідомили про порушення на виборах в об'єднаних громадах

На Дніпропетровщині в с. Васильківка на ДВК №120036 члени комісії ще до завершення голосування погасили виборчі бюлетені для голосування за місцем перебування
Depo.Влада
19 грудня 2016 08:00
ФОТО: depo.ua

Про це повідомили спостерігачі ГМ "ОПОРА", передає Depo.ua.

"ОПОРА" зафіксувала факт порушення і склала відповідний акт", - йдеться в повідомленні.

На Львівщині на ДВК №460948 в с. Пасіки-Зубрицькі спостерігачів ОПОРИ не допускали в приміщення дільниці.

"Працівник комунального підприємства штовхала і фізично перешкоджали проходу спостерігачів на дільницю. Приїхав наряд міліції. Учасники інциденту пишуть пояснення", - повідомили в "ОПОРІ".

У Черкаській області в ДВК №710559 (Тальнівський район), із запрошенням для голосування прийшла громадянка Російської Федерації.

"Голова ДВК відмовила їй у можливості взяти участь у виборах. Громадянка Росії пояснила свій прихід тим, що отримала запрошення прийти і проголосувати, адже була внесена в список виборців. Тому прийшла на дільницю запитати, чи має вона право проголосувати на цих виборах. Варто відзначити, що дана особа має вид на проживання в Україні і місцеву реєстрацію", - повідомили в "ОПОРІ".

Спостерігачі повідомили в поліцію про цей інцидент.

За даними ОПОРИ, станом на 20:00, найвища явка на виборах склала на Волині і Закарпаття (72,2 і 79,23% відповідно), найнижча - у Херсонській області (38,15%).

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада