Спікер Ради визнав, що в коаліції «не все добре»

У парламентській коаліції не все добре, але вона здатна приймати рішення у Верховній Раді
Depo.Влада
10 березня 2015 13:00
ФОТО: depo.ua
Спікер Ради визнав, що в коаліції «не все добре»
Спікер Ради визнав, що в коаліції «не все добре»

Про це на прес-конференції заявив спікер Ради Володимир Гройсман, передає depo.ua.

«Можливо, в коаліції не все добре. З точки зору взаємодії. Але вона дає сигнал, що вона жива, вона здатна приймати рішення», - заявив Гройсман.

Він зазначив, що виніс на розгляд депутатів план законодавчого забезпечення проведення реформ. Цей план має консолідувати коаліцію.

«Сам парламент має бути сучасним. Тому план радіації реформ - це не просто папірець, це документ, згідно з яким повинні забезпечуватись такі реформи. Всі комітети та народні депутати повинні щотижня працювати згідно з цим документом. Тому народні депутати його мають доопрацювати, погодити і прийняти. А потім почати роботу над його реалізацією», - додав спікер.

За його словами, план вже включає близько 300 проектів законів, а понад 90 з них - системні проекти законів: «Тому ефективність роботи уряду, парламенту і президента у 2015 році має дати відповіді на 2016 рік».

На думку Гройсмана, найближчим часом Рада має забезпечити прийняття законів для фінансової стабілізації, продовжити законодавчу роботу для боротьби з корупцією, а також забезпечити початок роботи над конституційними змінами.

«Головне, щоб ми почали роботу з перетворення пострадянської держави у сучасну європейську. Це наше спільне завдання», - резюмував спікер.

Нагадаємо, раніше Гройсман заявив, що Рада восьмого скликання працює у два рази ефективніше попередніх парламентів.