Спецкоординатор ОБСЄ похвалив вибори до Раду

Позачергові парламентські вибори 21 липня були вільними і конкурентними і продемонстрували повагу до фундаментальних прав і свобод громадян в Україні

Про це заявив Спеціальний координатор і керівник місії короткострокових спостерігачів ОБСЄ Ілкка Канерва на пресконференції, інформує Depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"Позачергові парламентські вибори в Україні 21 липня продемонстрували повагу до фундаментальних прав і свобод. Виборча кампанія була конкурентною, з великою кількістю кандидатів, які представляли широкий спектр політичних партій, хоча траплялися певні порушення, переважно у мажоритарних округах. Загалом учасники виборчого процесу діяли компетентно і ефективно попри обмежений час для підготовки до виборів", - сказав Канерва.

Він зазначив, що голосування було прозорим і добре організованим, з дотриманням необхідних процедур, підрахунок голосів також відбувається прозоро.

Канерва нагадав, що Венеційська комісія рекомендувала збільшити прозорість фінансування виборчого процесу в Україні, однак і під час дострокових парламентських виборів продовжувалися спроби вплинути на волевиявлення виборців за допомогою фінансових механізмів.

Нагадаємо, на вибори від Парламентської Асамблеї ОБСЄ прибули близько 60 спостерігачів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook