Радник Порошенка прогнозує, що Тимошенко піде в опозицію

Партія Юлії Тимошенко «Батьківщина», у разі проходження в майбутній парламент, піде в опозицію до чинної влади Президента Петра Порошенка
Depo.Влада
11 вересня 2014 08:17
ФОТО: depo.ua
Радник Порошенка прогнозує, що Тимошенко піде в опозицію
Радник Порошенка прогнозує, що Тимошенко піде в опозицію

Таку думку в ефірі Еспресо.TV висловив радник глави держави, політтехнолог Олег Медведєв, передає ДеПо.

«Я гадаю, Тимошенко піде окремо. На мою думку, її похід на вибори - це похід в опозицію», - зазначив експерт.

Разом з тим, розповідаючи про перспективи членів Партії регіонів, Медведєв підкреслив, що у них майбутнього нема, і до Верховної Ради вони не пройдуть.

«Я взагалі не вірю в їхнє політичне майбутнє. Їхня епоха завершилася, вони готували ситуацію на Донбасі не один десяток років. Я розраховую на те, що, швидше за все, ПР не подолає навіть 5% бар'єр», - спрогнозував Медведєв.

Водночас він не зміг підтвердити інформацію про те, що «Народний фронт» Арсенія Яценюка та Олександра Турчинова і «Блок Петра Порошенка» об'єднаються на виборах.

«Я не є учасником контактів і переговорів на цю тему. Я гадаю, що буде знайдено технологічно оптимальний формат походу на вибори. Соціологія покаже, чи потрібно йти на вибори спільно», - зазначив політтехнолог.

Нагадаємо, 10 вересня прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк був одноголосно вибраний головою політради партії «Народний фронт». Детальніше про те, хто піде в Раду в одній команді з головою українського уряду, можна прочитати тут.