Соцмережі підірвало фото людини, заради якої Лещенко пожертвував голосуванням за безвіз

В інтернеті з'явилася фотографія народного депутата Сергія Лещенка з чоловіком з панковским ірокезом на голові
Depo.Влада
16 березня 2016 10:49
ФОТО: depo.ua

"Давайте не будемо цькувати Сергія Лещенка за те, що у нього була важлива зустріч і він не був на голосуванні щодо безвізового режиму", - підписав знімок блогер Грег Девіс на своїй сторінці у "Фейсбуці".

"І не кажіть, що це не фото дня !!! Сміялася так, що розполохала всіх в ресторані", - коментує незвичайне фото журналіст Наталя Влащенко в своєму Фейсбуці.
Пізніше блогер Грег Девіс зазначив, що "Лещенко визнав цю зустріч сьогодні", пославшись на його Twitter.

"Це фото було зроблено о 15:30 в час перерви в засіданні Верховної ради і після мого прильоту в 14:00" - написав Лещенко.

Він, в свою чергу, пояснив, чому не був присутній в Раді під час важливого голосування щодо безвізового режиму.

"Щоб поставити крапки над" і ". Вчора ввечері зустрівся з вищою посадовою особою Швейцарії - президентом парламенту Крістою Марквальдер, яка буде очолювати парламент тільки в цьому році і яка є головним експертом по Україні в швейцарській політиці. Це було вікно в її графіку, заброньоване багато тижнів тому, тому скасувати цю зустріч було б порушенням протоколу і недружнім кроком. через затримку рейсу Австрійських авіаліній з їхньої вини не встиг на пересадку в Відні і прибув тільки о 14:00 в Київ ", - повідомив Лещенко на своїй сторінці у Фейсбуці.

"Я був першим, хто звернув увагу посла Яна Томбінського на неприйнятність" закону Денисенко". Тому вважаю, що зробив свій внесок в початок системи електронного декларування вже в цьому році з кримінальним покаранням за брехню. Скасувати зустріч з швейцарським чиновником через чергового витівка парламентських "вирішував", які проштовхнули закон Денисенко, було занадто пізно, враховуючи, що день голосування за пропозиції президента, що надійшли разом з вето, був оголошений лише напередодні ", - додав нардеп.

Нагадаємо, що не лише Лещенко, а й інший відомий "єврооптиміст" Мустафа Найєм пропустив сьогоднішнє голосування за Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо особливостей подання службовими особами декларацій про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру у 2016 році" з правками президента.

Соцмережі підірвало фото людини заради якої Лещенко пожертвував голосування за безвіз - фото 1

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада