Соболєв погрожує Порошенку перекваліфікуватися у "професійного повстанця"

Народний депутат від "Самопомочі" Єгор Соболєв погрожує президентові "повстанням" у разі скасування Конституційним судом закону про очищення влади
Depo.Влада
22 жовтня 2015 11:17
ФОТО: depo.ua

Про це він написав на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"Я публічно попереджаю президента України - якщо закон "Про очищення влади" буде скасовано, як законодавець я більше не буду витрачати час на закони. Я зосереджуся на підготовці нового повстання, яке зупинить реставрацію системи Януковича", - заявив Соболєв.

Він також окреслив основні цілі майбутнього "повстання".

"Однією з ключових цілей цього повстання буде набір заново всіх суддів. І покарання нинішніх злочинців в мантіях, які вже два роки нищать запит суспільства на правосуддя. У тому числі покарання нарешті понесуть судді Конституційного суду, які давали Януковичу диктаторські повноваження, а тепер розглядають скасування люстрації його режиму", - написав депутат.

Він також заявив про "бездіяльність ГПУ та СБУ", які не займаються покаранням суддів, що вчинили злочини.

"Вони носять мантії суддів КС виключно завдяки бездіяльності ГПУ та СБУ, керівники яких призначені Вами, пане президенте. І порушена проти суддів КС одразу після Євромайдану справа про зазіхання на конституційний лад цими керівниками досі не доведена до суду. Як і справи про розстріл Небесної сотні, злочинну недбалість керівників Генштабу в цій війні за Незалежність та справи про топ-корупцію", - заявив Соболєв.

"Я великий прихильник еволюційних змін в Україні. Але якщо Ви і Ваші партнери, Петре Олексійовичу, робите такі зміни неможливими, доведеться повернутися до революційних", - підсумував депутат.

Нагадаємо, Конституційний суд України сьогодні продовжив розгляд конституційності низки положень Закону "Про очищення влади". В свою чергу нардеп Єгор Соболєв під час засідання суду заявив, що відбувається порушення процедури розгляду, адже немає представника Верховної Ради та експертів, яких долучили до розгляду справи. 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада.