"Слуги" виступили проти карантину вихідного дня

Народні депутати з комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики звернулись до прем’єр-міністра зі зверненням щодо запровадження карантину вихідного дня
 

Про це повідомила народна депутатка від "Слуги народу" Євгенія Кравчук у Facebook, повідомляє Depo.ua.

"Сьогодні дізналися про те, що планується запровадити заборону на діяльність закладів культури (кіно, театри, музеї) під час "карантину вихідного дня". Відразу ж із колегами-членами Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики (Nikita Poturaev, Pavel Sushko, Ірина Констанкевич, Liza Bogutskaya, Dmitriy Naletov і Тетяна Рябуха) звернулися до прем’єр-міністра із зверненням-заявою", – написала вона.

"Те, що заклади культури і так перебувають на межі життя і смерті, ми знаємо вже не перший місяць. Наш комітет робить все можливе для того, щоб підтримати індустрію і зберегти її життєздатність, адже пандемія – не вічна. Заборона працювати на вихідних – це автоматично мінус 50% виручки. А отже, левова частка закладів закриється, щоб не платити зарплати і податки. І це при тому, що якраз заклади культури є найбільш дисциплінованими щодо виконання всіх санітарних вимог: дистанція, температурний скринінг, маски, антисептики. Тут намагаються зробити все, щоб і відвідувач був у безпеці, і заклад зберігся разом із працівниками", – написала Кравчук.

Вона також зазначила, що викликає занепокоєння, невизначеність дати скасування цього карантинного заходу.

"Якщо ми знаття таких обмежень будемо все далі й далі відтерміновувати, то не залишиться тих, на кого їх накладати", – заявила нардепка.

Кравчук зазначила, що комітет також переймається відповідальними закладами громадського харчування, які незважаючи на всі зусилля щодо дотримання карантинних норм, також можуть опинитися під загрозою закриття. "Тим часом переконана, що усі нічні клуби за нинішніх умов не можуть працювати", – додала вона.

"Прошу Кабінет міністрів України ще раз зважити всі "за" і "проти" та все ж таки стати на бік доброчесних підприємців, адже будь-який примус і будь-яке обмеження з боку держави має бути виправданим та пропорційним. Також варто поміркувати над застосуванням компенсаторних механізмів, що змогли б пом’якшити удар по підприємцям в сьогоднішніх умовах".

Нагадаємо, 9 листопада представники влади схвалили рішення про те, що Україна переходить на другий етап поширення коронавірусної хвороби.

Читайте також: Україна на карантині до 31 грудня: Що відбувається (ХРОНІКА)

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme