Слідство оприлюднило запис розмов між українськими диспетчерами та рейсом MH-17

Міжнародна команда слідчих оприлюднила записи розмов українских диспетчерів з командою збитого на Донбасі "Боїнга", що підтверджують відсутність інших літаків за маршрутом рейсу
Depo.Влада
28 вересня 2016 14:20
ФОТО: depo.ua

Про це заявив доповідач у справі розлідування катастрофи MH-17, передає depo.ua.

"Ми допитали свідків в Україні та маємо аудіофайл розмови між українськими диспетчерами та командою рейсу MH-17, який свідчить, що іншого рейсу у тому місці в той час не було. Росія погодилась, що інший літак не міг бути збитий, тільки "Боїнг", також підтвердилось, що він був збитий зенітними засобами, тобто ракетою", - сказав доповідач.

Довідка: "Боїнг-777" авіакомпанії Malaysia Airlines, що виконував рейс МН17 Амстердам (Нідерланди) - Куала-Лумпур (Малайзія), був збитий на Сході України 17 липня. На його борту перебували 298 осіб, всі вони загинули.   

Нідерланди і Малайзія запропонували створити міжнародний трибунал у цій справі. Україна підтримала цю ідею. Єдиною країною, яка виступає категорично проти створення трибуналу, є Росія, хоча вона і звинувачує в катастрофі українських військових.

Міжнародне розслідування вже довело: "Боїнг" був уражений ракетою з установки "Бук" з території, підконтрольної бойовикам. 

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада