Слідство готове оголосити підозру Клюєву, - ГПУ

Наразі слідчі органи готові оголосити про підозру народному депутату Сергію Клюєву, якому інкримінується шахрайство та розкрадання державних коштів
Depo.Влада
3 червня 2015 10:55
ФОТО: depo.ua

Про це сьогодні на засіданні Верховної Ради повідомив перший заступник генпрокурора Володимир Гузир, передає depo.ua.

"На сьогодні Генеральною прокуратурою України перед вами поставлене питання про дачу згоди на притягнення Сергія Клюєва як народного депутата до кримінальної відповідальності по епізоду, по якому слідство готове оголосити про підозру", - сказав Гузир.

Разом з тим, він зазначив, що досліджуються інші обставини, до яких може бути причетний Сергій Клюєв.

"Я впевнений, що цим обставинами була дана об'єктивна кримінально-правова оцінка з відповідними правовими заходами, можливо і в частині міри запобіжного заходу", - заявив представник ГПУ.

За його словами, Клюєву інкримінується шахрайство (ст. 190 КК України) та розкрадання державних коштів в особливо значних обсягах (ст. 191 КК).

Зокрема, за даними ГПУ, перебуваючи на посаді віце-прем`єра Клюєв незаконно забрав із захищених статей бюджету 250 млн грн.

Також Гузир повідомив факти відмивання коштів структурами, створеними братами Клюєвими.

"В період з 2007 брати, які володіли австрійською фірмою, заволоділи акціями товариства. Потім під діяльність було створено ряд структур, завод отримав 150 млн євро кредиту державного банку. Проценти були погашені", - розповів представник ГПУ.