Нові вибухи в Слов'янську, або Хто влаштував піар на руїнах?

З минулої п'ятниці в Слов'янську знову стали періодично лунати залпи. Щоправда, тепер це не «Гради» або «Нони» - нині в центрі напіврозваленого міста щодня гуркочуть салюти. Таким «вишуканим» способом тут піаряться кандидати в депутати
Depo.Влада
21 жовтня 2014 21:00
ФОТО: depo.ua
Нові вибухи в Слов
Нові вибухи в Слов'янську, або Хто влаштував піар на руїнах?

Як розповіли кореспонденту ДеПо жителі Слов'янська, на центральній площі цього багатостраждального міста останніми кількома днями місцеві кандидати в народні депутати мало не позмінно проводять безперервні передвиборні концерти, намагаючись підкорити місцевих жителів гучною музикою, а також запуском феєрверків і фаєр-шоу.

«У будинках від усіх цих залпів і вибухів трясуться вікна», - розповіла ДеПо жителька центрального кварталу Слов'янська, мимоволі згадуючи про те, що ще кілька місяців тому від таких вибухів люди ховалися по підвалах.

Хто ж ці «герої», які вирішили влаштувати «піар» під час чуми? Найбільш розкрученим кандидатом-«шоуменом» на цьому окрузі виявився кандидат від «Опозиційного блоку» Юрій Солод, чоловік Наталії Королевської. Як відомо, Наталія Юріївна за свою кар'єру встигла побувати спочатку в Блоці Юлії Тимошенко, а після провалу «Україна-Вперед!» стала міністром соціальної політики в уряді Миколи Азарова. Тепер вона вирушила в партію «збитих льотчиків» імені Януковича - «Опоблок», куди взяли і її чоловіка

Юрій Солод та Наталія Королевська

Концерт, влаштований Солодом, вийшов найбільш помпезним і гучним. Про те, що у деяких політичних персонажів нашої Батьківщини явно нічого не помінялося в голові, свідчить і зовнішня реклама. «Продовжу програму О.Азарова», - свідчить величезна розтяжка на стіні одного з будинків. Мається на увазі син колишнього начальника Королевської Миколи Азарова - Олексій Азаров, який втік навесні разом зі своїм батьком до Росії.

Крім цього, Солод знайшов досить оригінальний підхід до обдурювання електорату в Слов'янську. Крім гучних салютів і дорогих концертів, він налагодив у місті цілу мережу магазинів під патронатом руху «Дорога життя», який було створено саме для цих цілей спільно з його дружиною

Ностальгія за Азаровим у Слов'янську

Щоб отримати у цих магазинах знижку - причому, відверто символічну, в одну-дві гривні з кілограма гречки - людям доводиться реєструватися у виборчому штабі Солода. Інакше - ціна як у звичайному продмагу. Підхід, у принципі, логічний, хоча й надзвичайно цинічний: навіщо тратити кошти на продуктові пайки, якщо у нього їх можуть купити самі потенційні виборці, а кандидат у результаті ще й з прибутком залишиться? Доводиться констатувати, що продаж продуктових пайків - це вочевидь новий виток у еволюції підкупу виборців...

Володимир Буланьков з Олександром Онищенком - нерозлийвода

Ще одним цікавим кандидатом, що влаштовує концерти в Слов'янську, виявився самовисуванець Володимир Буланьков. Причому, якщо чесно, не дуже зрозуміло, навіщо йому це потрібно, оскільки Буланьков, по суті, є технічним кандидатом Солода. Буланьков, відомий завсідник різних київських тусовок, близький до нардепа-«регіонала», глави Федерації кінного спорту України Олександра Онищенка. А він, у свою чергу, перебуває в дуже близьких стосунках із сімейством Королевської-Солода.

З розповідей городян, феєрверками лякає жителів Слов'янська і самовисуванець, нинішній депутат Донецької облради Сергій Білогородський, який у своїй біографії гордо повідомляє про те, що він - чинний член Партії регіонів. Мабуть, відстала від тренду людина. Після візиту до Слов'янська нардепа від ПР Миколи Левченка, що закінчився тим, що розлючені люди мало не почали бити обранця народу, показувати «біло-синю» партійність тут навіть небезпечно для здоров'я.

Буквально через квартал від усіх цих «показух» стоїть будинок без даху. Мешканці затягнули його плівкою, щоб їх хоча б не заливало під час дощу. Але днями трапилася НП - вітер зірвав імпровізований дах, і люди знову опинилися буквально без даху над головою. Кандидати на ці «дрібні» незручності уваги вирішили не звертати. Навіщо? Краще влаштувати fire!

Фото: vkulake.comglavpost.comtopclub.ua.