Скільки багнетів стане у Медведчука в Раді після приходу Юзькової (СПИСОК)

"Радикалка" Тетяна Юзькова після проходження до парламенту замість Злати Огнєвіч стане десятим багнетом кума Путіна
Depo.Влада
10 листопада 2015 13:45
ФОТО: depo.ua
Скільки багнетів стане у Медведчука в Раді після приходу Юзькової (СПИСОК)
Скільки багнетів стане у Медведчука в Раді після приходу Юзькової (СПИСОК)

Одіозний Віктор Медведчук – кум Володимира Путіна та екс-голова адміністрації президента Кучми має в нинішньому складі Верховної Ради низку нардепів, на яких в більшій чи меншій мірі може покластися. Зосереджені "медведчуківці" переважно в Опозиційному блоці, але є кілька депутатів і в складі інших політсил. Після приходу Юзькової, яку пов'язують з Медведчуком давні робочі стосунки, кум Путіна отримає свою людину і в Радикальній партії.

Що стосується Опоблоку, то тут медведчуківців щонайменше семеро:

Тарас Козак – людина пов'язана з Медведчуком ще з 90-х років минулого століття. В свій час Козак був головним митником України та заступник голови медведчуківського ГО "Центр Правова Держава". Свою кар'єру в податковій та митній сферах починав під крилом Сергія Медведчука – молодшого брата кума Путіна.

Василь Німченко – генерал-полковник юстиції, колишній суддя Конституційного суду України, Верховного суду України та інших вищих українських судів, екс-постійний представник Кабінету міністрів України у Конституційному Суді, заступник голови медведчуківського Громадського руху "Український вибір".

Ігор Шурма – один з найдавніших львівських поплічників Медведчука з СДПУ(о). після Помарачнчевої революції втік зі Львова під крило тодішнього харківського міського голови Михайла Добкіна, а з 2010 при тому ж Добкіні був віце-губернатором Харківщини. Його син Ростаслав Шурма керує ахметівською "Запоріжсталлю".

Скільки багнетів стане у Медведчука в Раді після приходу Юзькової (СПИСОК) - фото 1

Нестор Шуфрич – одіозний закарпатський нардеп пов'язаний з Медведчуком ще з 90-х років, коли був одним з вищих керівників медведчуківської СДПУ(о).

Михайло Папієв – член СДПУ(о) з 1997 року,та голова чернівецького осередку медведчуківської партії, згодом член Партії регіонів, екс-міністр праці і соціальної політики в урядах Віктора Януковича до Помаранчевої революції і після. З 2010 по 2014 рік був губернатором Буковини.

Михайло Добкін – на початку 2000-х входив до фракції СДПУ(о), був членом політради партії Медведчука. Потім був мером Харкова та губернатором Харківської області. Після Революції гідності та втечі Януковича остаточно переорієнтувався на Віктора Медведчука.

Скільки багнетів стане у Медведчука в Раді після приходу Юзькової (СПИСОК) - фото 2

Дмитро Добкін – молодший брат Михайла Добкіна, який в політичних вподобаннях цілком залежить від старшого брата.

Враховуючи серйозний вплив Михайла Добкіна на групу харківських опоблоківців, не виключено, що в багатьох питаннях вони також можуть іти в руслі Медведчука.

Скільки багнетів стане у Медведчука в Раді після приходу Юзькової (СПИСОК) - фото 3

Группа "Відродження"

Валерій Писаренко – народний депутат з V-го скликання і досьогодні, входив до БЮТ та Партії регіонів, і там і там був в групі Андрія Портнова, який в роки Януковича курував роботу з судовою системою та мав непогані стосунки з Медведчуком, хоча і не був "людиною Медведчука" в повному розумінні. Після революції Гідності та втечі Портнова до Росії Писаренко остаточно переорієнтувався на Медведчука.

Дмитро Святаш – харківський регіонал, який в 2004 році був довіреною особою Віктора Януковича на президентських виборах. Під час Революції Гідності Святаш на сторінці у "Фейсбуці" відзначився нацистськими та українофобськими випадами в бік жителів Західної України та діаспори. В нинішньому парламенті, як і багато хто з харківських регіоналів орієнтується на Добкіна та Медведчука.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада