Скандальній судді Царевич не підтвердили кваліфікацію

Вища кваліфікаційна комісія суддів (ВкКС) на засіданні розглянула 10 кандидатур суддів, які претендують бути обраними на посаду безстроково
Depo.Влада
1 квітня 2016 00:12
ФОТО: depo.ua

Серед них була і Оксана Царевич, яку підозрюють у неправомірному переслідуванні учасників автопробігу в Межигір'ї – активістів Евромайдана – взимку 2014 року, передає depo.ua з посиланням на "112 Україна".

Члени комісії не підтвердили кваліфікацію Царевич з причини відсутності рішення по кримінальній справі, яка розслідується проти судді. ВКС оголошено перерву для додаткової перевірки даних досьє Царевич.

Сама вона вважає таке рішення справедливим, оскільки вважає, що суспільство має дізнатися результати розслідування і змінити ставлення до неї в позитивну сторону.

Нагадаємо, суддя Царевич 9 вересня 2015 була відсторонена на два місяці від посади судді Печерського районного суду м.Києва. 16 листопада ВККС продовжила на 1 місяць термін відсторонення суддів Печерського районного суду м.Києва Оксани Царевич.

Вона підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною другою статті 375 Кримінального кодексу України, а саме у винесенні завідомо неправосудних постанов про притягнення осіб до адміністративної відповідальності. Царевич підозрюється в неправомірному переслідуванні учасників автопробігу в Межигір'ї - активістів Євромайдану взимку 2014 року.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада