Скандальний поліцейський Мамка поновився на посаді через суд

Окружний адмінсуд Києва задовольнив позов Григорія Мамки до Нацполіції, повернувши його в заступники начальника Головного слідчого управління Нацполіції
Depo.Влада
8 червня 2016 14:01
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в повідомленні суду, передає depo.ua.

У суді зазначають, що це вже другий спір Григорія Мамки до Національної поліції з відносин публічної служби, який виник одразу після поновлення Мамки на посаді заступника начальника Головного слідчого управління – начальника управління Національної поліції України за рішенням Окружного адміністративного суду міста Києва від 7 квітня 2016 року. 21 квітня Григорій Мамка звернувся до ОАСК вже з позовом про оскарження наказу Нацполіції про його переміщення на роботу до Донецької області.

3 червня 2016 року суд завершив розгляд справи та виніс рішення, в якому йдеться, що оскаржуваний наказ не містив обґрунтування ефективності переміщення позивача на вищезазначену посаду в Донецькій області та підтвердження інтересів служби такого переміщення. Порівняння функціональних обов’язків та розміру посадових окладів свідчить про нерівнозначність посади, на яку Мамку Григорія Миколайовича було призначено оскаржуваним наказом.

В той час як ст.65 ЗУ "Про Національну поліцію України" чітко зазначає, що переміщення поліцейських здійснюється на рівнозначні посади для більш ефективної служби, виходячи з її інтересів. Інших підстав, які б вказували на можливість здійснення переміщення працівника Національної поліції, а саме – результатів виконання покладених на нього обов’язків, професійних та особистих якостей тощо, в наявних матеріалах справи судом виявлено не було.

При вирішенні даної справи також було враховано вимоги Конституції України, Закону України "Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні", Кодексу законів про працю України, Конвенції №111 "Про дискримінацію в галузі праці та занять" та інші законодавчі акти.

Надавши правову оцінку спірним правовідносинам та дослідивши всі наявні матеріали справи, суд задовольнив позов Григорія Миколайовича Мамки та постановив до негайного виконання рішення у цій справі в частині поновлення позивача на посаді заступника начальника Головного слідчого управління – начальника управління Національної поліції України з 11 квітня 2016 року.

Нагадаємо, що 25 грудня губернатор Одеської області заявив про звільнення заступника начальника ГСУ МВС України Григорія Мамки. За словами Саакашвілі, начальник управління розслідування корупційних злочинів Мамка займався корупцією і "рекетом бізнесу".

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада

 

 

Більше новин політики читайте на