Скандал у соцмережах: одеська "ватниця", яка взяла в оренду ділянку Труханова острова, назвала дітей "атошників" безмозкими

Одеситка Марія Сімович розповіла про те, що їй вдалося взяти в оренду "шматок Труханова" у Києві для облаштування кемпінгу, але заявила, що "дітей атошників там не буде", бо вони "безмозкі"
Depo.Влада
9 квітня 2016 19:17
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.ua, про це повідомляє "Мій Київ".

У соцмережі потрапило листування одеської МС (артист, в супроводі електронної танцювальної музики вимовляє зі сцени слова - заздалегідь складені або імпровізовані, зазвичай у вигляді репу - ред) Маші Сімович, яка повідомила про те, що їй нібито вдалося "хапнути шматок Труханова в довгострокову оренду" для того, щоб організувати там молодіжний кемпінг.

При цьому в ході листування Сімович зазначила, що "дітей атошніков там не буде, я не спонсорують безмозких, вибач ... Це війна олігархічна і відстоювати ціною своїх життів хазар’я - не моє".

Скандал у соцмережах: одеська "ватниця", яка взяла в оренду ділянку Труханова острова, назвала дітей "атошників" безмозкими - фото 1

На дану публікацію різко відреагували в соцмережах, активно роблячи репости даної листування.

"З такими своїми і Хуйла не треба! Хуйло скоро здохне, а ця дура буде і далі дітей АТОшніков лупити і раша пропаганду в народ нести", - написала Юлія Вергун.

Варто відзначити, що Маша Сімович - донька диригента симфонічного оркестру Ігоря Сімовича та професора консерваторії, заслуженої артистки України Таїсії Мороз. Також в честь її діда названа вулиця у Львові.

Варто відзначити, що Труханів острів - відоме місце для проведення різних фестивалів і концертів. У 2012 році під час Чемпіонату Європи з футболу на Трухановому острові знаходився кемпінг іноземних уболівальників.

Раніше у мережу виклали фото Труханового острову у 1911 та 2011 роках.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада