Сівкович в аварії не постраждав

Колишній заступник секретаря Ради національної безпеки України Володимир Сівкович, якого звинувачують у розгоні Майдану 30 листопада 2013 року, дійсно напередодні потрапив у ДТП в Москві
Depo.Влада
22 квітня 2015 08:29
ФОТО: depo.ua

Цю інформацію підтверджують джерела depo.ua, знайомі з ситуацією.

Однак  інформація про тяжкі травми не відповідає дійсності. За даними джерела, Сівкович в аварії не постраждав і не перебуває в реанімації, як повідомили раніше ЗМІ.

Нагадаємо, як повідомлялось раніше, аварія сталася в понеділок, 20 квітня. У машину, в якій знаходився Сівкович, врізався інший автомобіль. Екс-заступник секретаря РНБО знаходився на пасажирському сидінні.

ЗМІ повідомляли, що у результаті ДТП Сівкович отримав серйозні травми: зокрема перелом хребця, через що потрапив до реанімації в одній з московських лікарень.

Довідка. 55-річний Володимир Сівкович був віце-прем'єр-міністром України, відповідальним за силовий блок в уряді Миколи Азарова з 11 березня до 13 жовтня 2010. Потім він обіймав посаду заступника секретаря Ради національної безпеки і оборони України з жовтня 2010 до грудня 2013.

Володимир Сівкович, разом з колишнім головою КМДА Олександром Поповим - один з основних підозрюваних у розгоні Майдану 30 листопада 2013 року.