Ситуація в Херсоні з кожною годиною все більше дискредитує президента, – політолог

Спроби голови Херсонської обласної ради Андрія Путілова утриматися на посаді шляхом мінування будівлі облради, а також зриву сесії за допомогою людей в камуфляжі наносять політичної шкоди президенту та його партії
Depo.Влада
9 вересня 2016 15:10
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив політолог Андрій Золотарьов, коментуючи події, що відбуваються навколо відставки голови Херсонської облради, передає depo.ua.

На думку політолога, методи, якими представник президентської партії БПП "Солідарність" Андрій Путілов намагається втриматися на своїй посаді, наносять шкоду не лише політичній силі, але і безпосередньо главі держави Петру Порошенку.

"Деякі представники регіональних еліт і надалі діють за алгоритмом, який був прийнятний у часи Януковича. Замінувати будівлю, годинами затягувати перерву, привести до зали засідань людей у камуфляжі. З огляду на те, що відставка Путілова неминуча, можна розцінювати його дії лише як політичну недалекоглядність або бажання наостанок насолити Порошенко", – зазначив політолог.

"Бити по рейтингу Порошенка, перебуваючи в його партії, означає перекреслити кар'єру в нинішній владі", – підсумував Золотарьов.

Як відомо 9 вересня більшість депутатів Херсонської обласної ради зібралися на черговій сесії, щоб відправити у відставку її голову, представника партії БПП "Солідарність" Андрія Путілова.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада