Ситник: На моїх заступників тиснуть

Народні депутати шукають зачіпки, щоб позбавити заступника директора НАБУ Гізо Углаву українського громадянства
Depo.Влада
4 листопада 2016 14:33
ФОТО: depo.ua

Про це директор НАБУ розповів у інтерв'ю виданню "Мир", передає Depo.ua.

"Зараз вишуковується якась формальна зачіпка для того, щоби подати позов про визнання Указу президента про присвоєння Гізо Углаві громадянства України незаконним. І цим займається ряд народних депутатів", – уточнив Ситник.

На думку Ситника, в такий спосіб тиснуть на його заступника.

"Я першого заступника не призначав на посаду до того часу, поки він не отримав громадянство України і поки я не переконався, що він відмовився від громадянства Грузії. Бо ми розуміли, наскільки це важливо. Це питання не з’явилося через 2 місяці після його призначення, через 4 місяці…", - сказав Ситник.

"Питання про позбавлення Углави українського громадянства постало після арешту топ-менеджменту ОПЗ і Нафтогазу, після того, як Онищенко, скориставшись своїм імунітетом, з країни виїхав, але дуже багато його подільників сидить під вартою", - сказав він.

За його словами після таких справ починають "пускати хвилю".

Нагадаємо, комісія з питань громадянства при президентові рекомендувала надати українське громадянство Углаві, як фахівцю, що проводив реальні реформи прокуратури Грузії, у грудні 2014 року. У квітні 2015 року Ситник призначив його своїм першим заступником.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада