Сироїд про ситуацію навколо реформи ГПУ: Луценко не гідний такого просування

Заступник голови Верховної Ради Оксана Сироїд не виключає, що закон про реформу Генеральної прокуратури України буде намагатися набрати голоси в інший день.
Depo.Влада
10 травня 2016 23:32
ФОТО: depo.ua

Про це вона заявила в ефірі "112 Україна", передає depo.ua.

"Враховуючи те, що на сайті ми бачимо, що закон не відхилений, а просто не набрав достатньої кількості голосів, значить, у мене є таке передчуття, що цей законопроект буде намагатися набрати голоси в якийсь інший день, що, на жаль, ми вже спостерігали в парламенті не один раз. Ситуація принизлива, якщо чесно. Вона не робить честі ні реформі інституту прокуратури, яку так всі декларують, ні особисто пану Луценку. Я його поважаю як політика, він не гідний такого просування на посаду", - зазначила вона.

Нагадаємо, Верховна Рада сьогодні проголосувала в першому читанні реформу Генеральної прокуратури щодо можливості призначення генпрокурора без юридичної освіти. За законопроект голосували двічі, перший раз ініціатива набрала 224 голоси, другий – 221.

Президент України Петро Порошенко переніс робочий візит до Великобританії, зокрема, у зв'язку з ситуацією, що склалася навколо обрання нового генерального прокурора.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада