Симоненко запевняє, що нікуди не втікав, а справи проти нього сфабриковані

Лідер Комуністичної партії України Петро Симоненко заявив, що справи проти нього і проти КПУ сфабриковані, а повідомлення про виклик на допит до СБУ він не отримував.
Depo.Влада
1 квітня 2015 19:02
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив в ефірі телеканалу "112 Україна", передає depo.ua.

"Я не бачу ніяких антидержавних дій з мого боку", - заявив він.

Він зазначив, що ця справа, як і справа про заборону КПУ, яку ініціював Мін'юст України, є сфабрикованою.

"Якщо СБУ і прокуратура вимагатимуть документи, які витягнуті з Інтернету - це ціна усім цим документам. Це є підтвердженням, що це "заказуха" найчистішої води. Режими - вони не вічні. Через якийсь час зміниться режим, і, я переконаний, що ті дії правоохоронців, які займалися фабрикацією, заарештовували моїх товаришів, кидали їх у підвали, на допити, все одно будуть відповідати", - сказав Симоненко.

Крім того, він заявив, що не отримував повідомлення про виклик на допит до Служби безпеки України, пише РБК-Україна.

"Ця інформація (про допит в СБУ, - ред.) кинута абсолютно з іншою метою. Я ніякої інформації не отримував від СБУ, а тим більше не представлені конкретні факти, які доводять, що ці люди, нібито заарештовані СБУ, мають відношення до Компартії", - заявив Симоненко.

Також він додав що знаходиться в Україні. "Я постійно в Україні перебуваю! Всі знають, що я в Україні. І ваші колеги навмисно дурять громадян України, щоб дискредитувати Компартію", - заявив він.

Нагадаємо, Служба безпеки України викликає Симоненка на допит завтра, 2 квітня.