Силова деокупація Криму може завершитися трагедією, - Джемілєв

Уповноважений президента України у справах кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв вважає, що силовий сценарій деокупації півострова може бути трагедією для татарського народу
Як передає Depo.ua, про це повідомляє "Голос Америки".

"Ми не бачимо рішення питання про деокупацію Криму військовим шляхом, тому що це буде трагедія, в першу чергу, для нашого народу - вони просто почнуть нас вирізати", - сказав Джемілєв.

В свою чергу, він покладає надію на північноатлантичному Альянсі. Він впевнений, що НАТО має продемонструвати агресору свої рішучі дії.

"Певні кроки зараз робляться по зміцненню військової присутності на Балтиці, і я думаю, це кроки в правильному напрямку. Але ми бачимо звільнення від окупації та відновлення територіальної цілісності України шляхом посилення санкцій. Нас турбує те, що зараз відбувається в ряді країн, в першу чергу, в Італії і Франції, де лунають голоси про необхідність пом'якшення або навіть зняття санкцій, якщо будуть виконуватися Мінські угоди", - зазначив лідер кримських татар.

За його словами, є інформація про нарощування російської військової потужності в окупованому півострові. Надходять повідомлення і про те, що у Криму реставрують ядерне сховище.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада