Силова деокупація Криму може завершитися трагедією, - Джемілєв

Уповноважений президента України у справах кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв вважає, що силовий сценарій деокупації півострова може бути трагедією для татарського народу
Depo.Влада
10 липня 2016 18:25
ФОТО: depo.ua
Як передає Depo.ua, про це повідомляє "Голос Америки".

"Ми не бачимо рішення питання про деокупацію Криму військовим шляхом, тому що це буде трагедія, в першу чергу, для нашого народу - вони просто почнуть нас вирізати", - сказав Джемілєв.

В свою чергу, він покладає надію на північноатлантичному Альянсі. Він впевнений, що НАТО має продемонструвати агресору свої рішучі дії.

"Певні кроки зараз робляться по зміцненню військової присутності на Балтиці, і я думаю, це кроки в правильному напрямку. Але ми бачимо звільнення від окупації та відновлення територіальної цілісності України шляхом посилення санкцій. Нас турбує те, що зараз відбувається в ряді країн, в першу чергу, в Італії і Франції, де лунають голоси про необхідність пом'якшення або навіть зняття санкцій, якщо будуть виконуватися Мінські угоди", - зазначив лідер кримських татар.

За його словами, є інформація про нарощування російської військової потужності в окупованому півострові. Надходять повідомлення і про те, що у Криму реставрують ядерне сховище.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада