Швейцарія пообіцяла вдвічі збільшити допомогу Україні

Швейцарська Конфедерація готова збільшити вдвічі обсяг гуманітарної та технічної допомоги Україні на період 2015-2018 років
Depo.Влада
9 грудня 2015 19:40
ФОТО: depo.ua

Про це сказав посол Швейцарії Гійом Шойрер, у якого президент України Петро Порошенко сьогодні прийняв вірчі грамоти, йдеться в повідомленні прес-служби глави держави, передає depo.ua.

Порошенко під час зустрічі з новопризначеним послом Швейцарії основну увагу приділив обговоренню подальших двосторонніх контактів на найвищому рівні та налагодженню взаємодії двох країн в рамках Організації з питань безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ) у контексті врегулювання ситуації на Донбасі та захисту прав громадян України в окупованому Криму та Севастополі.

Порошенко подякував уряду Швейцарії за гуманітарну, технічну та фінансову допомогу, що надається Україні, а також закликав до активізації двосторонньої співпраці у торговельно-економічній та інвестиційній сферах.

"У свою чергу Гійом Шойрер заявив про готовність його країни збільшити вдвічі обсяг гуманітарної та технічної допомоги Україні на період 2015-2018 років. Він також зазначив, що залишається пріоритетом активна участь Швейцарії у Моніторинговій місії ОБСЄ на Донбасі, і 16 представників його країни в складі цієї місії продовжуватимуть активно працювати задля мирного врегулювання ситуації", - йдеться у повідомленні.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада