Шустера тягнуть до суду над ГРУшниками

Ведучого політичних ток-шоу Савіка Шустера можуть запросити у суд як свідка у справі військовослужбовців ГРУ Генштабу збройних сил Росії Євгена Єрофеєва та Олександра Александрова
Depo.Влада
23 листопада 2015 17:00
ФОТО: depo.ua

Про це під час судового засідання у понеділок заявила адвокат Єрофеєва Оксана Соколовська, передає depo.ua з посиланням на "Українську правду".

Під час засідання військові прокурори продемонстрували суду інтерв'ю Єрофеєва та Александрова з Савіком Шустером. А потім захист заявив, що подасть клопотання щодо допиту Шустера в ролі свідка, адже протягом інтерв'ю йому могла стати відома додаткова інформація щодо затриманих.

Соколовська в коментарі "Українській правді" уточнила, що захист буде також клопотати щодо допиту інших свідків, серед яких є відомі особистості, імена яких вона відмовилася назвати.

Нагадаємо, що 16 листопада в суді почали досліджувати 6 томів доказів у кримінальному провадженні проти російських військовослужбовців Єрофєєва і Александрова. Їх звинувачують у "вчиненні теракту стосовно українських військових" на Луганщині. 

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада