Шульц закликав українських політиків якнайшвидше подолати урядову кризу

Президент Європейського парламенту Мартін Шульц на зустрічі з президентом України Петром Порошенком закликав усі політичні сили в Україні якнайшвидше подолати урядову кризу та об'єднатися довкола реформ
Depo.Влада
17 березня 2016 18:59
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у заяві Шульца за підсумками зустрічі з Порошенком у Брюсселі, передає depo.ua з посиланням на УНІАН.

"Ми погодилися щодо необхідності термінового врегулювання поточної урядової кризи та щодо продовження програми реформ. Я заохочую усі політичні сили в Україні об'єднатися у їхній підтримці стабільного уряду, який заслуговуватиме на довіру, та який не буде залежати від корисливих інтересів", - наголосив Шульц.

У цьому зв'язку президент Європарламенту заявив, що усі політичні сили в Україні також повинні долучитися до серйозної боротьби з корупцією та зосередити увагу на проведенні структурних реформ та на Угоді про асоціації між Україною та Євросоюзом.

Також Шульц додав, що після успішного прийняття цього тижня змін до закону про електронні декларації, Україна тепер перебуває на фінальній стадії у виконанні необхідних критеріїв для успішного завершення процесу із візової лібералізації.

Нагадаємо, президент Європейської Ради Дональд Туск заявив, що Україна виконала важливі передумови для лібералізації безвізового режиму з ЄС.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада