Штаймаєр розказав, що необхідно для виборів на Донбасі

Для проведення виборів на окупованому Донбасі Росії та Україні небхідно знайти компроміс, Контактній групі запропонували розробити виборче законодавство за пропозицією РФ
Depo.Влада
11 травня 2016 22:49
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в заяві глави МЗС Німеччини Франка-Вальтера Штайнмаєр за підсумками зустрічі "нормандської четвірки" у Берліні (Німеччина), передає depo.ua з посиланям на "Інтерфакс-Україна".

"Що стосується важливого питання самих місцевих виборів, то очевидно, що дуже важко домогтися прогресу", - заявляє Штаймаєр.

Водночас міністр підкреслив, що "без компромісу сторін, прогресу не буде".

За його словами , "залишається багато відкритих питань" щодо забезпечення безпеки на місцевих виборах, проте учасники переговорів обговорили пропозиції ОБСЄ з цього приводу і домовилися далі працювати в тому ж напрямку.

Згідно із заявою, учасники переговорів змогли "сьогодні в перший раз" внести конкретні пропозиції для місцевого виборчого законодавства.

"І ми доручили Контактній групі продовжити обговорення на основі української концепції з російськими пропозиціями", - заявив глава МЗС.

Нагадаємо, 11 травня у Берліні "нормандська четвірка" вирішила, що ОБСЄ займеться питанями безпеки на Донбасі. Крім того, СММ ОБСЄ буде присутня під час виборів на окупованій території Сходу.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада