Шокін створив інспекцію внутрішніх розслідувань ГПУ і призначив її керівника

Генеральний прокурор Віктор Шокін створив Генеральну інспекцію внутрішніх розслідувань та безпеки і призначив її начальником Максима Мельниченко
Depo.Влада
30 листопада 2015 18:37
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу Генпрокуратури.

У понеділок Шокін своїм наказом затвердив структуру Генеральної інспекції внутрішніх розслідувань і безпеки, а також план заходів, необхідних для її створення та функціонування.

Керівником цього самостійного підрозділу Генпрокуратури, якому надається особливий статус, призначений Максим Мельниченко, який брав участь у конкурсі з відбору кандидатів на зайняття адміністративних посад в антикорупційній прокуратурі.

До призначення він обіймав посаду керівника одного з підрозділів, безпосередньо підлеглого заступнику генерального прокурора Давиду Сакварелідзе.Організація освіти, нормативного забезпечення діяльності Генеральної інспекції, її кадрового наповнення і контролю за функціонуванням цього підрозділу покладена на Сакварелідзе.

Поряд з іншими обов'язками відтепер він буде займатися питаннями внутрішньої безпеки в органах прокуратури, розслідуванням злочинів, скоєних прокурорами та слідчими. Крім того, до повноважень Генеральної інспекції включений нагляд за додержанням законів при провадженні оперативно-розшукової діяльності стосовно працівників прокуратури, проведення внутрішнього аудиту, забезпечення інформаційної безпеки та зв'язків з громадськістю.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада

Мітки: ГПУ, Шокін