Шокін скаржиться, що не може допитати Ляшка про "валізу грошей" від Клюєва

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко не з'являється на допит у Генеральну прокуратуру, щоб пояснити свою заяву про те, що народний депутат Сергій Клюєв пропонував йому 50 млн доларів
Depo.Влада
27 червня 2015 18:31
ФОТО: depo.ua

Про це в інтерв'ю "Українським новинам" розповів генеральний прокурор України Віктор Шокін, передає depo.ua.

"Лідер "Радикальної партії" Ляшко стверджує, що я винен у втечі Клюєва. Але давайте згадаємо, коли Ляшко з трибуни парламенту і в кулуарах заявив про те, що йому і фракції пропонували хабар у 50 млн доларів за те, щоб вони нібито не голосували за дозвіл притягати до відповідальності Клюєва. Ми відразу ж відкрили кримінальне провадження за даним фактом. Ми вже 5-6 разів запрошували Ляшко дати свідчення, слідчий чекав у парламенті кілька днів. Депутат обіцяв, що прийде на допит, але так і не з'явився", - розповів генпрокурор.

Саме тому, за його словами, ГПУ не може прийняти рішення у цьому кримінальному провадженні.

"Він (Ляшко, - ред.) фактично звинуватив Клюєва в тяжкому злочині, але про обставини злочину він не повідомляє. Ми вже писали листи голові ВРУ Гройсману і в апарат парламенту. Тим, що він не з'являється на допит, він перешкоджає в тому, щоб ми ще один тяжкий злочин інкримінували Клюєву. Так хто кому заважає? Депутат повинен виконувати вимоги Конституції, але він цього не робить", - зазначив Шокін.

Нагадаємо, що 17 червня лідер "Радикальної партії" Олег Ляшко заявив, що його фракція відмовилась від валізи грошей, запропонованого народним депутатом Сергієм Клюєвим, який нині переховується від слідства.