Шокін хоче, щоб справу "діамантових прокурорів" розслідували американці

Генпрокурор Віктор Шокін запропонував залучити фахівців США до розслідування кримінального провадження стосовно "діамантових прокурорів" Володимира Шапакіна і Олександра Корнійця
Depo.Влада
7 жовтня 2015 15:24
ФОТО: depo.ua

Таку пропозицію він висловив під час зустрічі з послом США в Україні Джеффрі Пайєттом, повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу ГПУ.

"Генеральний прокурор висловив пропозицію щодо залучення американських спеціалістів із вивчення, надання практичної допомоги та вироблення рекомендацій щодо розслідування кримінального провадження стосовно Шапакіна і Корнійця", - зазначається в повідомленні.

Учасники зустрічі також обговорили стан розслідування кримінального провадження щодо зазначених колишніх працівників прокуратури. Шокін висловився за те, що ця справа повинна бути направлена до суду у можливо стислі строки.

У свою Чергу, посол США наголосив, що ця справа має розслідуватись без зовнішнього тиску та впливу, у відповідності з принципами верховенства права, але в той же час із забезпеченням максимальної незалежності працівників, які її розслідують.

Більше новин політики читайте на Влада.depo.ua