Шкіряк пообіцяв кадрові чистки у Державній службі з надзвичайних ситуацій

Тимчасовий виконувач обов'язків голови Державної служби з надзвичайних ситуацій Зорян Шкіряк анонсував кадрові зміни у своєму відомстві наступного тижня
Depo.Влада
28 березня 2015 10:48
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив у ефірі "5 каналу" у п'ятницю ввечері, передає depo.ua з посиланням на "Українську правду".

"Будемо робити все, що від нас залежить, аби кожен негідник, який наживається на людському горі під час війни, крадучи з бюджету..., сидів у тюрмі", - заявив Шкіряк.
Він сказав, що ганебні явища у ДСНС він буде "викорінювати до кінця", аби негідники сиділи за ґратами, скільки він буде очолювати відомство.
Шкіряк зазначив, що попередив співробітників: "Ті, хто не з нами, з тими будемо прощатися... Хто в тюрму, хто - додому відпочивати".

"У службі знаходяться ще представники 20 областей. З кількома я встиг відпрацювати, з деким я ще проведу додаткові індивідуальні зустрічі протягом кількох днів... Вже наступного тижня відбудуться перші кадрові рішення - зокрема, і в центральному апараті ДСНС, і впевненими кроками будемо переходити і до обласних управлінь", - заявив Шкіряк.

"Сьогодні ми цілковито беремо напрямок на реформування і на підвищення ефективності наших підрозділів", - додав він.
Шкіряк також хоче домогтися, аби ті, кого звинувачують у корупції і розкраданні державних коштів, не мали можливості виходити на свободу під заставу.

"Кайданів і камер вистачить на всіх", - сказав також він.

Нагадаємо, лише за перший день на посаді голови служби новий очільник звільнив 300 співробітників

Мітки: чистки