Шкіряк каже, що Лукаш можуть убити

Екс-міністра юстиції Олену Лукаш могли залучати у корупційні схеми та давати їй можливість "відкусити" з бюджету
Depo.Влада
7 листопада 2015 22:41
ФОТО: depo.ua

Таке припущення висловив радник голови МВС Зорян Шкіряк у "Фейсбуці", повідомляє depo.ua.

"Лукаш справді можуть вбити. Безумовно, вона — чистий пішак у глобальній грі. Олена завжди була просто "шісткою" Януковича і виконувала здебільшого масмедійну, пропагандистську функцію. Хоча, напевно, її залучали і в корупційні схеми, і давали можливість "відкусити" з бюджету, щоб не "голодувала"",
— нагадує він.

За словами Шкіряка, Лукаш є реальним носієм інформації про злочини "межигірськоі мафії" та співпрацю з Кремлем щодо розвалу України.

"За наказом "стоматолога" або інших колишніх "ригівських" ватажків її можуть спробувати знищити фізично. Потрібно захистити її життя як важливого свідка", — вважає Шкіряк.

Нагадаємо, 5 листопада у Службі безпеки України заявили про затримання екс-міністра юстиції Олени Лукаш. Їй інкримінують ст. 191 (Розкрадання коштів в особливо великих розмірах) та ст 366 (Службова підробка) Кримінального кодексу України.

6 листопада, суд обрав запобіжний захід для Лукаш — тримання під вартою з правом внесення застави. Уже за півгодини заставу за Лукаш внесли. Йдеться про суму розміром понад 5 мільйонів гривень.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада