Шендерович по радіо розповів на всю Росію про "виховання" Путіна рецидивістом

Російський письменник Віктор Шендерович стверджує, що у становленні і "вихованні" майбутнього президента Росії Володимира Путіна взяв активну участь рецидивіст із 20-річним тюремним стажем
Depo.Влада
25 грудня 2015 17:47
ФОТО: depo.ua

Про це письменник розповів в інтерв'ю "Эху Москвы" у програмі "Особое мнение", передає depo.ua.

"Леонід Усвяцов, який відсидів 20 років, між двома ходками встиг прийняти участь у вихованні майбутнього президента Росії. Саме у нього в секції займався з 16 років Володимир Путін, саме Усвяцов влаштував його, сина прибиральниці і вахтера за спортивною квотою у блатний ЛДУ. Застрелили Усвяцова 1994 року у кримінальній розбірці в Пітері. Він лежить на Большеохтинському кладовищі", - розповів Шендерович.

Він також згадав епітафію на могильній плиті, яку він "соромиться читати в ефірі "Эха Москви", однак радить поцікавитися.

"І ви дещо зрозумієте, ось звідки у нашого президента це "бити першим", звідки цей чудовий стиль, вся поетика його мови: "відрізати, щоб не виросло", "замучитеся пил ковтати". І в цілому дуже добре засвоєні уроки життя. Після відстрілу самбіста Усвяцова його місце в організації посів боксер Кумарін. Цю організацію для простоти ми два десятиріття називаємо Тамбовською ОЗУ. Саме на неї працював віце-мер Санкт-Петербурга Володимир Путін", - пояснив Віктор Шендерович.

Він запевняє, що ці факти описані в десятках публікацій, розслідувань, документів, доповідей, зокрема вже цілком офіційних.

Повертаючись до нового ватажка "організації" Кумаріна, письменник зазначив, що боксеру, який нині відбуває тюремний термін, вже варто почати побоюватися за своє життя.

"Я б на його місці почав турбуватися про своє життя, тому що мабуть, була якась домовленість в обмін на непогані житлові умови в ув'язненні, я вважаю. Про мовчання. Але Путін не завжди залишатиметься при владі. І можуть прийти інші люди, які можуть укласти з Кумаріним інший контракт за непогані житлові умови, в які буде входити розповідь про спільні роки з Володимиром Володимировичем. І думаю, що Путін це розуміє, а зачищати кінці він вміє", - резюмував Шендерович.

За повідомленням "Медузи" з сайту "Эха Москвы" згодом видалили згадку про передачу "Особое мнение" за участю Шендеровича. Вона вийшла в ефір 24 грудня.

Розшифровку програми на момент видалення подивилися близько 50 тисяч відвідувачів.

Як пояснив головний редактор сайту "Медузы" Віталій Рувинський, передачу вирішили видалити, оскільки в ній міститься велика кількість особистих образ на адресу Путіна.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада