Що спільного між тарифним геноцидом і звільненням корупціонера Ситника

Всі найгірші для України рішення були написані не у Вашингтоні, а в Києві

Що спільного між тарифним геноцидом і зв…
Фото: УНІАН

В Раді депутати партії "Голос" хочуть заблокувати закон, який дозволяє звільняти будь-якого силовика, який внесений до реєстру корупціонерів. Зараз звільнити корупціонера майже неможливо, через неузгодженість в законодавстві. Справді, цей закон дозволить зараз звільнити голову НАБУ Артема Ситника, який внесений до реєстру корупціонерів. Але паралельно, розкриє дорогу до звільнень десятків інших силовиків.

Ситник – останній форпост, так званих соросят. І тому для "Голоса" – це майже останній бій в довгій і неефективній антикорупційній епопеї, яка триває останні 7-8 років. Якщо коротко, то вся ця епопея звелася до багаторічних високопарних історій про боротьбу і корупційних скандалів самих антикорупціонерів.

Ось лише найгучніші:
- квартира Сергія Лещенка;
- будинок у Франції Рябошапки (досі ми так і не дізналися, а що ж було заставою для кредита на цей будинок);
- засновник Центру протидії корупції Шерембей чотири рази засуджений;
- справу Тетяни Чорновол до ДБР передав заступник Рябошапки Касько;
- 23,8% отриманих від антикорупційних дій силовиків грошей склав штраф голови НАБУ Ситника за корупцію.

Цей список можна продовжувати, але навіщо?

Зараз ці люди борються за те, щоб людина, внесена до списку корупціонерів, залишилися на посаді. Неефективний голова НАБУ став для них прапором, бо він є їхнім останнім із Могікан. Якщо його звільнять за корупцію, піде їхня епоха, і їхнє місце займуть інші антикорупціонери. Інші люди будуть отримувати їхні гранти. Вони воюють не за Ситника, і тим більше не проти корупції. Вони воюють за гроші, які вони хочуть продовжувати освоювати.

Саме тому, сьогодні вони лякають нас тим, що після схвалення цього закону, МВФ не дасть гроші. Я хочу всім нагадати, що три роки тому, вони точно так само воювали за підняття цін на газ, лякаючи нас, що МВФ не дасть грошей. Вони воювали за збереження на посаді Гонтаревої, яка убила банківську систему, бо МВФ не дасть грошей.

Всі найгірші рішення для України писали українці в Києві, захищаючи свої вузькокорпоративні фінансові історіі. І зараз, вони брешуть всім нам про МВФ лише з однієї причини – вони воюють за свої гранти. Якби вони воювали за Україну, то сказали б: дорогий МВФ, ми очищаємо країну від корупціонерів, тому, тільки заради цього закону, ти маєш дати нам гроші.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"