Шахтарі - "регресники" заночували під кабінетом Реви

80 шахтарів-інвалідів провели ніч на підлозі під кабінетом міністра соцполітики Андрія Реви, вимагаючи індексації регресних виплат
Depo.Влада
15 червня 2016 10:26
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив голова Конфедерації вільних профспілок України Михайло Волинець, передає depo.ua з посиланням на прес-службу конфедерації.

"Шахтарі-інваліди вимагають осучаснення пенсій для усіх пенсіонерів України, яке не коригували аж із 2007 року, а також не здійснювали виплат згідно із законом про індексацію регресів, які проводяться з 1 березня кожного року у зв’язку із зростанням середньої заробітної плати", - зазначив Михайло Волинець.

Зазначимо, вчора чиновники міністерства пообіцяли мітингувальникам, що з ними зустрінеться заступник міністра Валерій Ярошенко, який у межах своєї компетенції дасть роз’яснення стосовно порушених питань. Щодо першочергового розгляду в парламенті законопроекту №4015 клерки порадили йти до Верховної Ради, і там добиватися його ухвалення.

У свою чергу, протестувальники вимагали зустрічі з міністром соціальної політики Андрієм Ревою або ж із віце-прем’єром Павлом Розенком, проте ніхто з держслужбовців до них так і не вийшов.

Нагадаємо, вчора донбаські переселенці з колючим дротом і меблями пікетували Кабмін.

 Більше політичних новин читайте на Depo.Влада