Севрук каже, що "диявольська" Рада прокурорів не зможе призначати кадри

Створювана у Генпрокуратурі Рада прокурорів не зможе призначати людей на посади
Depo.Влада
26 квітня 2016 12:34
ФОТО: depo.ua

Про це під час брифінгу повідомив в. о. генерального прокурора України Юрій Севрук, передає depo.ua.

"Вона (Рада прокурорів, - ред.) в перерваній більшості 11 з 13 створюється з представників прокуратури. Але вона займається більше питаннями адміністративних посад, тому вони не приймати на роботу. І можуть лише рекомендувати генеральному прокурору призначити того чи іншого кандидата на певну посаду. Генеральний прокурор може не погодитися", - сказав Севрук.

Пізніше прокурор ГПУ Владислав Куценко додав, що тепер "прокурорські низи" будуть більш захищені від свавілля начальства:

"Звільнити за статтею тепер керівник може свого підлеглого лише за висновками кваліфікаційно-дисциплінарної комісії. Він повинен обґрунтувати свою позицію. І вже комісія, яку обирають рядові прокурори, ухвалюватиме рішення. Призначення чи звільнення прокурорів областей вже неможливе без позиції Ради прокурорів. А туди можуть обиратися лише рядові прокурори, які не мають керівних посад. Начальників не може там бути. Низи будуть впливати на політику і політику притягнення прокурорів до дисциплінарної відповідальності".

Нагадаємо, минулого тижня лідер БПП Юрій Луценко заявив, що у Генеральній прокуратурі створять дисциплінарно-кваліфікаційну раду, яка відатиме всіма кадровими призначеннями в ГПУ. При цьому він назвав цю Раду "самоуправлінням дияволів".

Більше новин політики читайте на Depo.Влада