Сенат Каліфорнії ухвалив резолюцію до Дня Незалежності України

Сенат штату Каліфорнія (США) ухвалив резолюцію з нагоди святкування 25-річчя Незалежності України
Depo.Влада
19 серпня 2016 06:31
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляється на сайті Посольства України в США, передає depo.ua.

"Сенат штату Каліфорнія у присутності Посла України в США Валерія Чалого ухвалив резолюцію з нагоди відзначення 24 серпня 2016 року Дня Незалежності України", - йдеться в повідомленні.

Зокрема, Сенат Каліфорнії підтримує проведення заходів з відзначення у цьому штаті Дня Незалежності України. Документ відзначає значний внесок американців українського походження у розвиток Каліфорнії.

"Підтримана резолюція відзначає значний внесок американських громадян українського походження у збагачення політичного, економічного та культурного надбання Каліфорнії", - зазначили у диппредставництві.

"У цьому документі також йдеться про споконвічну боротьбу українського народу за свободу і незалежність та досягнення демократичних ідеалів, що залишається актуальним і на нинішньому етапі розбудови України", - зазначили у Посольстві.

Також, як повідомляється на фейсбук-сторінці Посольства, своїм рішенням Асамблея штату Каліфорнія встановила 26 листопада 2016 року Днем пам'яті жертв Голодомору.

"Ухвалення законодавчим органом Каліфорнії такої резолюції є важливим знаком солідарності з українським народом у його прагненні відновити історичну правду та зберегти пам'ять про мільйони безвинних жертв радянського тоталітарного режиму, що особливо важливо у час, коли наша держава продовжує боротися проти агресії з боку Росії", - підсумували в українському Посольстві.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада