Сьогодні останній день подання заяви для зміни місця голосування

Час для подання заяв до органів ведення Державного реєстру виборців щодо тимчасової зміни місця голосування спливає 20 жовтня
Depo.Влада
20 жовтня 2014 15:13
ФОТО: depo.ua
Сьогодні останній день подання заяви для зміни місця голосування
Сьогодні останній день подання заяви для зміни місця голосування

Про це на прес-конференції повідомила заступник генерального директора ВГО «Комітет виборців України» Наталія Линник, передає ДеПо з посиланням на «Укрінформ».

«Сьогодні останній день, коли виборець може звернутися до відділу Державного реєстру з тим, щоб тимчасово змінити місце для голосування», - зазначила вона.

Крім того, за її словами, громадяни можуть також до 23 жовтня включно звернутися до місцевих судів із позовом про уточнення або включення їх до списку виборців.

Нагадаємо, щоб тимчасово змінити адресу для голосування, виборець повинен подати до відділу ведення Державного реєстру відповідну заяву і підтверджуючі документи - довідку з місця роботи/навчання, копію договору на оренду житла тощо, а також копію паспорта громадянина України.

Разом з тим жителям АР Крим, м.Севастополя, Донецької та Луганської областей для зміни місця голосування достатньо лише заяви і паспорта.

Як відомо, позачергові парламентські вибори пройдуть в Україні 26 жовтня.