SeaBreeze 2016: Україна та США демонструють рівень своєї співпраці

SeaBreeze 2016 сприятимуть зміцненню міжнародного співробітництва і взаємодії армій і флотів країн-партнерів, а також підвищать роль і місце України в європейській системі безпеки
Depo.Влада
24 липня 2016 16:45
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Укрінформ, про це заявила віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе, передає depo.ua.

Зокрема, вона зазначила, що Україна і США проводять ці навчання більше 18 років і це відмінний приклад рівня їхньої співпраці. 

"При нинішній напруженій ситуації, викликаної нецивілізованою поведінкою Росії, ми зацікавлені в якомога більшій участі у військових навчаннях цього року. Україна зіткнулася з гібридною неоголошеної війною", - сказала віце-прем'єр-міністр.

За словами Климпуш-Цинцадзе такі умови змушують нашу державу шукати нові форми взаємодії для запобігання поширенню агресії і насильства в Європі і в усьому світі.

Навчання, як SeaBreeze 2016 дозволяють Україні, яка відмовилася від свого позаблокового статусу і відновила курс євроатлантичної інтеграції, зміцнити військовий потенціал збройних сил відповідно до стандартів НАТО.

"Зараз для нас, як ніколи, важлива підтримка наших партнерів, зокрема, в рамках програми "Партнерство заради миру", - підкреслила віце-прем'єр-міністр.

Як повідомлялося, українсько-американські військово-морські навчання Sea Breeze 2016 проводяться з 18 по 30 липня в північно-західній частині Чорного моря, Одеській та Миколаївській областях.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада