СБУ допустили до мобільних переговорів Корчак з АП

Шевченківський районний суд Києва надав СБУ доступ до інформації про мобільні переговори голови Національного агентства із запобігання корупції (НАЗК) Наталії Корчак і співробітника Адміністрації Президента Олексія Горащенкова

Про це йдеться в матеріалах суду, передає Depo.ua з посиланням на "Українські Новини".

СБУ перевіряє інформацію про зловживання співробітників НАЗК і інших осіб службовим становищем.

Слідство встановило, що в період з 2016 року і донині голова й члени НАЗК, перший заступник керівника Головного департаменту стратегічного планування й оперативного забезпечення Адміністрації Горащенков і співробітник Головного управління з боротьби з корупцією й організованою злочинністю СБУ з метою отримання неправомірної вигоди зробили низку дій.

Зокрема, вони організували прийняття членами НАЗК рішень про відсутність порушень за результатами проведення спеціальних і повних перевірок електронних декларацій або їх непроведення.

Суд задовольнив низку клопотань СБУ й надав доступ до інформації про мобільні переговори Корчак, членів НАЗК і Горащенкова в період з 1 січня 2016 року по 10 листопада 2017 року.

Нагадаємо, у листопаді керівник департаменту фінансового контролю Національного агентства з запобігання корупції Ганна Соломатіна звинуватила голову НАЗК Наталію Корчак у фальсифікаціях перевірок електронних декларацій та зловживанні становищем.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна