Сайт Авакова: МВС вимагатиме зняти недоторканність з Яроша через події у Мукачевому

Міністерство внутрішніх справ спільно з Генпрокуратурою планує поставити перед Верховною Радою питання про позбавлення депутатської недоторканності лідера "Правого сектора" для проведення необхідних слідчих дій
Depo.Влада
14 липня 2015 11:59
ФОТО: depo.ua

Відповідний пакет документів буде представлений на розгляд парламенту найближчим часом, повідомляє depo.ua з посиланням на сайт міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

"За результатами розслідування подій у Мукачевому вже ясно, що партія "Правий сектор" кинула серйозний виклик державі та її безпеці. Як би не прагнув Дмитро Ярош дистанціюватися від дій своїх бійців в Мукачевому, нам точно відомо, що все відбувалося з його відома", - заявив Аваков.

Додамо, що на сторінці Авакова у "Фейсбуці" такої інформації немає. 

Нагадаємо, що удень 11 липня в Мукачевому сталася перестрілка. Конфлікт почався у спортивному клубі "Антарес", який належить місцевому надепу Михайлу Ланьо. Він стверджує, що представники "Правого сектора" звернулися до нього по допомогу у працевлаштуванні, однак почали стріляти, в МВС додають, що вони застосували гранатомети, знищили кілька міліцейських авто, поранивши кількох міліціонерів і цивільних, один з яких помер. Пізніше стрілянина відбувалася ще й біля АЗС, багатьом бійцям ПС вдалося втекти у гори.

У "Правому секторі" стверджують, що прийшли на зустріч до Ланьо домовлятися щодо припинення контрабанди, котру, за їх словами, "кришує" парламентар. 

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.

"Правий сектор" відмовився складати зброю і йде з нею під Раду