Сайт Авакова: МВС вимагатиме зняти недоторканність з Яроша через події у Мукачевому

Міністерство внутрішніх справ спільно з Генпрокуратурою планує поставити перед Верховною Радою питання про позбавлення депутатської недоторканності лідера "Правого сектора" для проведення необхідних слідчих дій

Відповідний пакет документів буде представлений на розгляд парламенту найближчим часом, повідомляє depo.ua з посиланням на сайт міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

"За результатами розслідування подій у Мукачевому вже ясно, що партія "Правий сектор" кинула серйозний виклик державі та її безпеці. Як би не прагнув Дмитро Ярош дистанціюватися від дій своїх бійців в Мукачевому, нам точно відомо, що все відбувалося з його відома", - заявив Аваков.

Додамо, що на сторінці Авакова у "Фейсбуці" такої інформації немає. 

Нагадаємо, що удень 11 липня в Мукачевому сталася перестрілка. Конфлікт почався у спортивному клубі "Антарес", який належить місцевому надепу Михайлу Ланьо. Він стверджує, що представники "Правого сектора" звернулися до нього по допомогу у працевлаштуванні, однак почали стріляти, в МВС додають, що вони застосували гранатомети, знищили кілька міліцейських авто, поранивши кількох міліціонерів і цивільних, один з яких помер. Пізніше стрілянина відбувалася ще й біля АЗС, багатьом бійцям ПС вдалося втекти у гори.

У "Правому секторі" стверджують, що прийшли на зустріч до Ланьо домовлятися щодо припинення контрабанди, котру, за їх словами, "кришує" парламентар. 

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.

"Правий сектор" відмовився складати зброю і йде з нею під Раду