Савченко пропонують посадити в крісло Шокіна (ВІДЕО 18+)

Народний артист України Олексій Горбунов припустив, що українська льотчиця Надія Савченко могла б стати генеральним прокурором України
Depo.Влада
11 березня 2016 17:27
ФОТО: depo.ua

Про це він розповів в інтерв'ю медіапроекту "Накипело", передає depo.ua.

Горбунов зазначив, що багато українців не задоволені нинішньою владою і обговорюють доцільність кандидатури Надії Савченко в якості генпрокурора України.

"Я дорослий дядько, я довгий шлях пройшов, щоб знову повернутися на батьківщину, незважаючи на те, що буде далі. Ми ж ще не знали тоді, що нами будуть ось так керувати. Зараз говорили по телевізору: "Ех, нам би прокурора генерального Надю Савченко!" Надю Савченко - генеральним прокурором України. Цього просто настійно вимагають мільйони моїх співгромадян", - зазначив актор.

Сам Горбунов має українсько-російське коріння і толерантно ставиться до культур обох країн. Але вважає себе українцем.

"Я завжди врівноважував конфлікти. Наприклад, приїду в Україну. Почую, як за столом на москвичів женуть. Кажу: "Так, москалів не чіпати!" Тому що доля моя наступна: у мене батько з Алтаю, місто Бійськ. Вся рідня по батьківській лінії - сибіряки. А мама з Ворошиловоград з сім'ї шахтарів. Дід мій похований в невеликому містечку Перевальську. А я вже народився в Києві ", - поділився артист.

Визначитися з тим, яка країна йому ближче, Горбунову допомогли події на Майдані під час Революції Гідності.

"Я про це часто говорив. Я в 53 роки чесно вивчив гімн на Майдані. В якийсь черговий раз я приїхав на Майдан. Там люди кожну годину співали гімн. Я один раз заспівав з ними, вдруге заспівав. І я його запам'ятав . З цієї хвилини моє серце визначилося, хто я, що я, навіщо я, куди мені і що таке моя батьківщина. Для мене все стало ясно ", - підсумував актор.

Олексій Горбунов - радянський і російський артист театру і кіно. Народний артист України.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада