Санкції проти "112 Україна" та NewsOne: Комітет залишив на розсуд Ради (ОНОВЛЕНО)

Комітет Верховної Ради з питань регламенту залишив на розсуд парламенту питання підтримки проекту постанови про скасування рішення закликати Раду нацбезпеки і оборони ввести санкції проти телеканалів NewsOne і "112 Україна"

Відповідне рішення було ухвалене членами комітету одноголосно, повідомляє Depo.ua.

Ініціатори переголосування, заявляють про факти "кнопкодавства" під час голосування за санкції проти телеканалів.

"Наш обов'язок полягає, щоб всі ці факти разом з позицією суб'єктів ініціативи з посиланням на відповідні норми закону викласти в нашому висновку і запропонувати Верховній раді визначитись з приводу питань, які підіймаються народними депутатами Вілкулом і Шуфричем", - наголосив на засіданні голова комітету Павло Пинзеник.

У висновку комітет наголошує, що питання неперсонального голосування не належать до компетенції комітету.

"Ухвалюємо дві пропозиції членів комітету. Одна зводилася до того, щоб затвердити проект висновку, який був напрацьований секретаріатом комітету. Друга полягала в тому, щоб додатково надіслати голові Верховної Ради окремого листа, в якому викласти наше бачення практики застосування вимог регламенту в частині особистого голосуванні і практики застосування ст. 47, 48 Регламенту", - сказав голова комітету Павло Пинзеник.

Нагадаємо, 4 жовтня Верховна Рада схвалила звернення до Ради нацбезпеки і оборони з щодо застосування санкцій до власників телеканалів "112 Україна" та NewsOne.

Телеканалу NewsOne (ТОВ "Новини 24 години") у зв'язку із неподанням інформації про зміни у структурі власності обіцяють також позапланову перевірку.

Водночас телеканал "112 Україна" перевірять щодо "розпалювання ворожнечі".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна