Сакварелідзе відреагуав на підозри ГПУ у розкраданні грошей США

Історія із коштами США для реформування органів прокуратури є черговою спробою дискредитувати команду
Depo.Влада
18 березня 2016 18:58
ФОТО: depo.ua

Про це в ефірі "Громадське.TV" заявив заступник генерального прокурора України - прокурор Одеської області Давид Сакварелідзе, передає depo.ua з посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Виявляється, те, що перешкодило Шокіну реформувати прокуратуру, - це $2 млн, які зникли. Ця вже восьма чи дев'ята справа, яку реєструють проти нашої команди. Основна частина нашої роботи зараз паралізована", - сказав він

За словами Сакварелідзе, його команда не мала доступу до виділених США коштів на реформу органів прокуратури.

"Я здивувався, коли мене запитували: Давиде, а де гроші, чому вони не на нашому рахунку? Я говорив, що вони і не мають бути на нашому рахунку. Є проект, і вони фінансують цей проект", - пояснив він.

Сакварелідзе також заявив про готовність прийти на допит до Генпрокуратури з цього питання.

Нагадаємо, в ГПУ анонсували кримінальне провадження за фактом розкрадання 2,2 мільйона доларів, виділених США і ЄС на реформу органів прокуратури.

У відомство надійшло звернення групи депутатів Верховної Ради, які зацікавилися питанням використання цих грошей, перед цим відправивши аналогічні запити в Сенат США та окремим сенаторам.

Посол США в Україні Джеффрі Пайєтт став на захист Сакварелідзе і повідомив, що виділені США кошти направлялися в рамках реформи українських органів прокуратури не цим органам, а міжнародним організаціям-партнерам.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада