Сакварелідзе: Справа "діамантових" прокурорів є лише вершиною айсберга

За словами заступника генпрокурора, масштаб і діапазон незаконної діяльності одного з фігурантів виявилися набагато ширшими
Depo.Влада
16 жовтня 2015 19:46
ФОТО: depo.ua

Про це написав на своїй сторінці у "Фейсбуці" заступник генпрокурора Давид Сакварелідзе, передає depo.ua.

"Мені часто ставлять питання про те, коли ж справа відправиться до суду. Хочу заспокоїти всіх представників громадськості - ми активно працюємо над цим на щоденній основі. На жаль, "кришування" виявленої нами схеми і здирство грошей від представників підприємства з видобутку піску виявилося всього лише "вершиною айсберга".

"У ході проведення досудового розслідування стало очевидно, що масштаб і діапазон незаконної діяльності одного з фігурантів набагато ширші, ніж спочатку можна було припустити", - наголосив він.

За словами Сакварелідзе, зараз почався процес ознайомлення адвокатів з матеріалами слідства, після чого слідчі Генеральної інспекції проведуть серію повторних допитів, з урахуванням всіх виявлених обставин, щоб краще зрозуміти позицію захисту.

"Далі ми відкриємо матеріали досудового розслідування та ознайомимо з ними бік виробництва. У випадку, якщо обвинувачена сторона не буде штучно затягувати процес ознайомлення з матеріалами виробництва, є всі шанси, що воно буде передано до суду в найкоротші терміни", - додав він.

Більше новин про політику читайте на Влада.depo.ua