Садовий: "Самопоміч" з коаліції не виходить

"Самопоміч" не змінить ставлення до змін до Конституції, запропонованих президентом України в частині децентралізації, за жодних умов
Depo.Влада
5 вересня 2015 19:27
ФОТО: depo.ua

Про це заявив лідер "Самопомочі" Андрій Садовий, передає depo.ua з посиланням на "Дзеркало тижня".

На питання, за яких умов партія може змінити своє ставлення до конституційних змін, Садовий заявив "За жодних".

"Питання децентралізації вони не розв'язують. "Особливості Донбасу" - неприпустимі. Під час війни Конституцію не змінюють. Тут ні про що більше говорити. Це для нас принципова річ", - заявив він.

При цьому Садовий припустив, що на депутатів "Самопомочі" "й надалі тиснутимуть, намагатимуться розколоти фракцію".

"Я підозрюю, що нашу з вами розмову запишуть, уважно проаналізують... Я не виключаю, що може не витримати ще хтось. Сподіваюся, переважна більшість членів фракції здатна опиратися тискові чи спокусі", - додав він.

Коментуючи питання, що може примусити "Самопоміч" вийти з коаліції, Садовий зазначив: "Допоки залишається бодай одна можливість впливати на затвердження необхідних для держави рішень, ми триматимемося за цей шанс".

"В Україні, на превеликий жаль, управлінський хаос. Якщо ще й Верховна Рада розвалиться - буде біда. Ми чудово розуміємо, що присутність "Самопомочі" і "Батьківщини" - це, так би мовити, більше "для людей". Що де-факто існує інша коаліція, з участю Опозиційного блоку, там обговорюються законопроекти, ухвалюються рішення", - додав він.

Нагадаємо, 31 серпня Верховна Рада ухвалила у першому читанні зміни до Конституції щодо децентралізації влади. За проголосували 265 депутатів. Проти виступили більша частина "Самопомочі", партія Ляшка і "Батьківщина".

Напередодні "Самопоміч" спростила виключення депутатів із фракції і заборонила мати особливу думку щодо питань децентралізації.

Після голосування фракція виключила зі свого складу 5 депутатів.

Більше новин читайте на Влада.depo.ua

Мітки: Садовий