Саакашвілі жене митників Насірова на Київщину

Перехід начальника відділу митного оформлення №1 митного поста "Іллічівськ" Гаврилюка Олександра Олександровича та його команди на Київщину - це фактичне усунення людей Насірова з Одеської митниці і найбільше воно вигідне голові Одеської ОДА Міхеілу Саакашвілі
Depo.Влада
7 грудня 2015 16:26
ФОТО: depo.ua

Джерела в Одеській митниці наполягають, що колишній президент Грузії намагається монополізувати вплив на весь Одеський регіон, передає Голос. ua.

Саме тому за його протекцією на посаду керівника Одеської митниці була призначена Юля Марушевська, в якої немає досвіду та юридичної освіти, але вона близька до оточення Саакашвілі та повністю покладається на команду професіоналів.

Саме з причини максимального контролю і були переведені деякі митники на Київську обласну митницю, яких пов'язують з Романом Насіровим. Серед них і Гаврилюк Олександр. Про нього відомо мало: заступник начальника митного поста - начальник відділу митного оформлення №1 митного поста "Іллічівськ" Гаврилюк Олександр Олександрович працює на своїй посаді ще з 2010 року.

В принципі, його колишні колеги не говорять про нього нічого поганого: ділитися вмів, знав, як заробляти надбавки не лише для себе, а й для інших. А от представники фірм-перевізників та митні брокери говорять про Олександра Олександровича, як про людину, яка табличку ділення знає на зубок. Він і справді незамінний – бо як же пояснити те, що Гаврилюк успішно оминув люстрацію?

Подейкують, що тепер Іллічівські схеми будуть працювати на Київщині, а Саакашвілі повністю контролюватиме Одеську митницю за допомогою своїх людей.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада