Саакашвілі: Яценюк працює на Коломойського та Ахметова (ВІДЕО)

Голова Одеської державної обладміністрації Михайло Саакашвілі заявив, що прем'єр Арсеній Яценюк приймає рішення на користь олігархів
Depo.Влада
4 вересня 2015 12:38
ФОТО: depo.ua

Таку думку губернатор обґрунтував в інтерв'ю "5 каналу", передає depo.ua.

"Корисливі інтереси олігархів, на жаль, контролюють український уряд. Уряд, в першу чергу", - констатував він.

За словами Саакашвілі, Яценюк не проводить реформ і відмовляється розглядати доповідь про голову Державіаслужби Дениса Антонюку, який був викритий у численних порушеннях.

"З яких інтересів виходить пан Яценюк? Коломойського або десятків мільйонів пасажирів України? Вчора Яценюк прийняв рішення на користь Коломойського. Так само, як він регулярно ухвалював рішення на користь Ахметова, на користь інших", - сказав Саакашвілі.

Додамо, що після такої заяви Яценюк сьогодні заявив, що знімає гриф "секретно" із актів службового розслідування стосовно голови Державіаслужби Дмитра Антонюка.

Нагадаємо, що на початку липня був відсторонений  голова Державіаслужби Денис Антонюк. Тоді голова Одеської ОДА Михаїл Саакашвілі прямозвинуватив його у відстоюванні інтересів авіакомпанії МАУ олігарха Ігоря Коломойського, яка, за словами губернатора, значно завищує вартість квитків. 

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.