Саакашвілі вчергове "забив" на допит прокуратури

Лідер "Руху нових сил" та екс-голова Одеської ОДА Михеїл Саакашвілі не прийшов на допит до прокуратури міста Києва, куди його запрошували  для надання пояснень щодо екстрадиційної перевірки, яку проводить Міністерство юстиції України

Про це заявила прес-секретарка Київської прокуратури Надія Максимець, передає Depo.ua.

"Його було запрошено на 11 годину. Причини, з яких він та його адвокати не повідомили про свою неявку, нам не відомі. Разом з тим, це не вперше, коли органи прокуратури запрошують пана Саакашвілі для надання цих пояснень. З кінця грудня вже було скасовано кілька дат на прохання його адвокатів через їхню зайнятість в інших судових процесах", - розповіла речниця прокуратури.

Вона уточнила, що Сааакашвілі й надалі запрошуватимуть для надання таких пояснень, "оскільки це гарантія забезпечення всіх його прав". Також Максимець зазначила, що екстрадиційна перевірка триватиме і надалі.

Нагадаємо, 18 грудня 2017 року Саакашвілі відмовився йти на допит в ГПУ, пояснюючи, що його справа - це підслідність СБУ.

Наприкінці грудня СБУ викликала політика на допит. Вперше він не зміг прийти в силове відомство через проведення в той день засідання Апеляційного суду Києва з розгляду апеляції прокуратури на рішення Печерського райсуду Києва про відмову в домашньому арешті політика.

Пізніше Саакашвілі знову відмовився йти на допит. Захист пояснив цю відмову тим, що Саакашвілі надійшли повістки про допит і про взяття зразків для експертизи, що, за твердженням захисника, незаконно.

Згодом Саакашвілі заявив, що прийде на допит за умови, що всі відповідні документи щодо виклику на допит будуть оформлені належним чином.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна