Саакашвілі обіцяє повернутися в Грузію

Голова Одеської обласної державної адміністрації Михайло Саакашвілі, екс-президент Грузії пообіцяв повернутися до Грузії, незважаючи на позбавлення його грузинського громадянства
Depo.Влада
4 грудня 2015 21:29
ФОТО: depo.ua

Про це Саакашвілі заявив в інтерв'ю телекомпанії "Руставі 2", передає depo.ua з посиланням на "Інтерфакс".

"Сьогодні, як мені сказали, президент Маргвелашвілі позбавив мене громадянства Грузії ... Це рішення, звичайно ж, прийнято російським олігархом Іванішвілі (грузинський мільярдер, колишній прем'єр-міністр Грузії Бідзіна Іванішвілі – ред.) ... І єдиною його метою є закрити мені дорогу до виборів у Грузії", - сказав Саакашвілі.  

Він нагадав, що коли свого часу сам позбавляв Іванішвілі грузинського громадянства після того, як той прийняв громадянство Франції, йому було запропоновано отримати подвійне громадянство і навіть були внесені зміни до Конституції, що дозволяють громадянам країн ЄС брати участь у виборах в Грузії.

"Ситуація зі мною зовсім інша. Вони з самого початку сказали, що заарештують мене. Це сказали їхні спонсори: Путін, Медведєв, і не раз про це говорив профінансований і заохочений ними Іванішвілі. На цьому тлі я був змушений покинути свою країну. Але, в той же час, я поїхав в Україну, де ведеться та ж боротьба, що і в Грузії - боротьба за наше спільне майбутнє, боротьба проти імперії, боротьба за свободу. Успіх і порятунок України сьогодні є порятунком і майбутнім Грузії ... Тому вони можуть забрати мій паспорт, але ніхто не зможе мене позбавити грузинства, ніхто не змусить мене втратити безмежну любов до Грузії. Ми обов'язково повернемося, і ми обов'язково разом переможемо", - заявив Саакашвілі.

Нагадаємо, сьогодні стало відомо, що президент Грузії Георгій Марґвелашвілі позбавив грузинського громадянства колишнього президента Михайла Саакашвілі.

Саакашвілі від травня працює на посаді голови Одеської обласної держадміністрації.

Згідно з українським законодавством, іноземець має протягом двох років припинити громадянство іншої держави, якщо хоче стати громадянином України.

Читайте також: Саакашвілі про позбавлення грузинського громадянства: Мене дуже бояться