Рудьковському загрожує в'язниця за викрадення підприємця, - ЗМІ

Колишньому народному депутату, любителю чартерів і моделей Миколі Рудьковському загрожує кримінальне покарання у вигляді позбавлення волі на строк до трьох років
Depo.Влада
2 липня 2015 09:58
ФОТО: depo.ua

Зокрема, за даними "Обозревателя", найближчим часом він буде звинувачений в викраденні співзасновника одного з найбільших газових родовищ у країні Семиренківського, що входить до складу компанії "Нафтогазвидобування" (ч.1 ст.146 "Незаконне позбавлення волі або викрадення людини" КК України), передає depo.ua.

В 2012 році зник глава правління "Нафтогазвидобування" і одночасно міноритарій Семиренківського Олег Семінський. Про його місцеперебування нічого не було відомо до останнього часу, він несподівано з'явився тільки в цьому році. Зокрема, на початку червня ряд ЗМІ повідомили про те, що Семінський з'явився в лютому 2012, але причини свого зникнення публічно так і не пояснив.

За даними джерел "Обозревателя", Семінський регулярно ходить на допити і нібито заявив про причетність до власного викрадання і насильницького утримання одного з власників компанії, підприємця Миколи Рудьковського. Той нібито діяв за підтримки тодішнього глави адміністрації президента Януковича Сергія Льовочкіна, переслідуючи мету захопити повний контроль над підприємством.

Слідство також робить спроби вручити повістку Рудьковському, проте, за деякими даними, той спішно залишив країну.

Відзначимо, що санкція ч. 1 ст. 146 КК України ("Незаконне позбавлення волі або викрадення людини") передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк до трьох років або позбавлення волі на той самий строк.