Росія відправила на Донбас чергове «гуманітарне» підкріплення

Колона МНС Росії з «гуманітарною допомогою» для жителів Донбасу прибула на російський кордон
Depo.Влада
4 березня 2015 08:38
ФОТО: depo.ua
Росія відправила на Донбас чергове «гуманітарне» підкріплення
Росія відправила на Донбас чергове «гуманітарне» підкріплення

Про це повідомив заступник начальника Національного центру управління в кризових ситуаціях МНС Олег Воронов, передає depo.ua з посиланням на РІА Новини.

Згідно з повідомленням, більше 160 автомобілів везуть в Донецьку і Луганську області понад 1,8 тисячі тонн гуманітарних вантажів, близько 90% яких становлять продукти харчування. Також жителям Донбасу будуть доставлені предмети першої необхідності та інші матеріальні засоби для населення.

За словами Воронова, колона вийшла з Донського рятувального центру.

«В дорозі вона розділилася на дві: частина машин вирушила на прикордонний пункт пропуску «Донецьк», інша частина - на «Матвєєв Курган», де зараз починається митне оформлення вантажів в установленому порядку», - сказав він.

За його словами, на обох пунктах пропуску в митних і прикордонних процедурах беруть участь українські митники і прикордонники, які перевіряють відповідність вантажів заявкам. Також присутні представники місії ОБСЄ та журналісти.

«Гуманітарна допомога в рівних частинах буде розподілена між Луганською та Донецькою областями», - уточнив він.

Зазначимо, це вже 17-а «гуманітарна» колона Росії для Донбасу.

Нагадаємо, протягом березня МНС Росії планує направити на український Донбас три «гуманітарні» автоколони

Як повідомляв depo.ua, після прибуття російських конвоїв зазначалося нарощування бойової потужності незаконних збройних формувань. Останій «гумконвой» розвантажився в Донецьку і Луганську 27 лютого.